Umelecké kováčstvo Rifa

Portfólio spoločnosti Rifa


  • Zámočnícka výroba

    výroba konštrukcií, stavebné konštrukčné prvky, prístrešky, nadstrešenia, kovové regály, priemyselné vráta a brány

Referencie umeleckého kováčstva Rifa

Referencie umeleckého kováčstva Rifa si môžete prehliadnuť vo fotogalériach. Naše umelecké kováčstvo za 10 rokov svojho pôsobenia nazbieralo stovky spokojných zákazníkov, najmä vďaka individuálnemu prístupu a dôrazu na kvalitu. Pre každého zákazníka priprvaujeme individuálne dizajnové spracovanie a výber zo širokého sortimentu ozdobných elementov a profilov. Neváhajte nás kontaktovať s dotazmi. Vaše umelecké kováčstvo Rifa.


Prečo zvoliť umelecké kováčstvo Rifa?

  • Kvalita overená spokojnými zákazníkmi
  • Cenová prístupnosť
  • Individuálne dizajnové spracovanie
  • Široký výber ozdobných elementov a profilov

O spoločnosti Rifa

Spoločnosť RIFA pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu od svojho založenia (r. 2000), v oblasti zámočníctva, umeleckého kováčstva a obchodu s kovanými polotovarmi. V oblasti obchodu spoločnosť kladie dôraz na rozvoj vlastného „volutového“ programu a spoluprácou s overenými dodávateľmi.


Filozofia umeleckého kováčstva Rifa

Umelecké kováčstvo RIFA,kladie dôraz okrem profesionality na individuálny prístup. Snažíme sa aby dominoval. V našej rodinnej firme preto dodržujeme individuálny prístup, snažíme sa aby dominoval ľudksý faktor a aby bolo z každého kovaného výrobku ktorý opustí dielňu cítiť “človečinu”. Je to dôležité pre zákazníka aj pre nás. Náš výrobok sa stane súčasťou Vášho domova a našou snahou je, aby Váš domov obklopovala pozitívna energia.

Ukážky práce umeleckého kováčstva Rifa

Viac fotografií nájdete v galérii referencií.


Ako prebieha spolupráca umeleckého kováčstva Rifa so zákazníkom?

Snaha umeleckého kováčstva Rifa je orientovaná hlavne na zákazníka, ktorého požiadavky nám dávajú možnosť neustáleho zlepšovania a preto starostlivo a detailne komunikujeme so zákazníkom od návrhu dizajnového prevedenia až po odovzdanie realizácie. K vypracovaniu cenovej ponuky kovanej brány, balkónu, oplotenia, mreže či zábradlia Vás požiadame o:

  • miesto montáže

1. Dizajnové prevedenie

Dizajnové prevedenie je prvý krok k vypracovaniu cenovej ponuky a pre umelecké kováčstvo Rifa je rovnako dôležité ako samotná výroba. Zapojíme naše bohaté skúsenosti do Vašej predstavy tak, aby kovaná brána, balkón či zábradlie od nášho umeleckého kováčstva vytvárali s domom harmonický celok.

Pri výbere dizajnového prevedenia existujú dve možnosti:

  • Máte konkrétnu predstavu ako bude vyzerať kovaná brána, bránka či oplotenie
  • Obrátite sa na nás a spoločne navrhneme najvhodnejšie prevedenie.

Pre začiatok môžete hľadať inšpiráciu v galérii našich referencií. Po telefonickej, či emailovej konzultácii Vám pošleme návrh realizácie. V prípade, že sa po konzultácii “netrafíme” do Vašej predstavy, radi Vás pozveme do sídla našej firmy a dizajn spoločne dotvoríme na mieste.

2. Rozmery

Pre cenovú kalkuláciu Vás požiadame o rozmery zamýšľanej kovanej brány, kovaného plotu, zábradlia a pod.

U kovanej brány Vás navyše požiadame o informáciu, aký typ kovanej brány si prajete. Kované brány od nášho umeleckého kováčstva môžu byť: posuvné brány, alebo dvojkrídlové brány.

Posuvná brána môže byť samonosná posuvná brána (vyžaduje viac miesta, približne +1/3 veľkosti brány) alebo posuvná brána s posunom po koľajnici (na zasunutie vyžaduje iba priestor veľkosti šírky brány).3. Typ povrchovej úpravy

U kovaných brán, kovaných plotov, zábradlí a v podstate u všetkých exteriérových kovaných výrobkov nášho umeleckého kováčstva je vždy v cene úprava žiarivým zinkom, ktorý zabezpečí výrobky proti korózií.

Farebné odtiene môžu byť v celej škále RAL (vzorkovnica farieb RAL). Umelecké kováčstvo Rifa používa reaktívne farby na čerstvý zinok. Naši zákazníci sa väčšinou rozhodujú pre čierny odtieň a následné nanesenie patiny – medenej, striebornej, zlatej, alebo zelenej.


K okúvaniu materiálu ako jedna z mála firiem na Slovensku používame špičkovú technológiu. K nanášaniu patiny používajú firmy rôzne techniky a od toho závisí i výsledný efekt. Umelecké kováčstvo Rifa používa prácnejšiu techniku, čím dosahuje vynikajúci výsledok „vzhľadu patiny“. Výsledok nášho postupu vysoko ohodnotili návštevníci výstav a naši spokojní zákazníci.

4. Miesto montáže

K cenovej kalkulácií potrebujeme vedieť miesto realizácie, kvôli výpočtu ceny za dopravu.

Po odsúhlasení designu a cenovej kalkulácie nasleduje fáza zamerania

Zameranie

K zameraniu pristupujeme po odsúhlasení dizajnu kovaného výrobku a cenovej ponuky. Zameranie vykonáva kvalifikovaný technik a často i majiteľ umeleckého kováčstva Rifa. Po zameraní je ďalšou fázou príprava výkresov pre výrobu.

Platobné podmienky

Tesne pred zaradením Vašej objednávky do výroby Vám umlecké kováčstvo Rifa vystaví zálohovú faktúru na 50% dohodnutej sumy. Zvyšných 50% zákazník platí po skončení montáže a odovzdaní diela.

Dodanie a montáž zhotovených kovaných výrobkov

Pred samotnou montážou sa s Vami spojíme a dohodneme termín vyhovujúci obom stranám. Naši zamestnanci vykonajú montáž rýchlo, bezpečne a zanechajú po sebe čisté prostredie. Pred skončením montáže sa spoja s pánom/paňou domu a ten skontroluje a prevezme dielo.

Kedy sme v umeleckom kováčstve Rifa spokojní?

Spokojný zákazník je cieľom úsilia nášho umeleckého kováčstva od začiatku do konca. Aj v dobe počítačov je pre nás neprekonateľnou reklamou živá reklama v podobe kvalitného kovaného produktu, ktorý “prečká” niekoľko generácií.

Sme veľmi radi, keď nový zákazník príde s tým, že videl náš kovaný výrobok, alebo mu naše umelecké kováčstvo bolo odporučené spokojným zákazníkom. Takisto nás teší, keď nás opätovne osloví zákazník s tým, že znova potrebuje služby umeleckého kováčstva a nehľadá iného dodávateľa,pretože bol s nami spokojný.

Jednoducho sme radi, keď sa „rodina zákazníkov“ nášho umeleckého kováčstva rozrastá. Je to možno neskromné, ale spojivom medzi členmi tejto rodiny, z ktorých každý je veľmi špecifický, je práve naše umelecké kováčstvo a naše kované výrobky a teda všetci, ktorí svojim umom a manuálnou zručnosťou vdýchli krásu inak chladnému kovu.

...


Ďalšie ukážky práce umeleckého kováčstva Rifa

Viac fotografií nájdete v galérii referencií.

...

V prípade, že máte na naše umelecké kováčstvo akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom, alebo jednoducho prostredníctvom rýchleho dotazového formuláru. Radi Vám odpovieme a zrealizujeme Vaše predstavy. Ďakujem za čas strávený na našich stránkach. Vaše umelecké kováčstvo Rifa.

Neváhajte nás kontaktovať:

...
Umelecké kováčstvo Rifa Vám ponúka: kované bránykované plotykované zábradlia kované mrežekované polotovaryozdobné kované elementyozdobné kované profily priemyselné vráta a brányprístrešky - komplexné služby umeleckého kováčstva

Umelecké kováčstvo Rifa Vám ďakuje že nekopírujete náš autorský obsah.
Všetky práva vyhradené. © Umelecké kováčstvo Rifa 1999-2010.
Stránky aktualizované 19.4.2010.